Rozvoz květin pondělí až sobota.

Svatba

 

 

Předně vás vítáme na svatební záložce! Následující řádky, jak    doufáme, by měly vnést zase o trochu více klidu do vašeho      plánování dokonalého dne. 

Svatbu vnímáme jako něco, co by se v ideálním případě mělo odehrát pouze jednou za život. A stejně tak k ní i přistupujeme. Ať už se nám to líbí nebo ne, květinová výzdoba a s tím spjaté dekorace vytváří celkový dojem ze svatební místa a celé svatby. 

Na jaře a v létě děláme průměrně dvě svatby týdně, na více nám nestačí kapacita. Respektive do toho dáváme maximum a neradi bychom někoho ochuzovali. I proto je důležité, abychom si dobře sedli s každou z nevěst, která nám dá důvěru k podtrhnutí jejího dokonalého dne. 

                          IMG_20200808_130307

 

V rámci kompletní květinové výzdoby vám můžeme nabídnout také pronájem svatebních dekorací.

 

 

 

 

 

Níže jsme sepsali několik otázek a odpovědí, na které se nevěsty často ptají. Možná tak pomůžeme s rozhodováním i vám. 

   IMG_20200808_130214

 

Co vše musím na svatbě mít?

To asi slyšet nechcete, ale je to jen a jen na vás! :-) Obecně děláme nejčastěji kompletní květinovou výzdobu - svatební kytice, korsáž pro ženicha, házecí kytice, výzdobu slavobrány, voničky pro svatební hosty, květiny pro rodiče, květinové náramky pro družičky, květinovou výzdobu stolů a celého svatebního místa.

 

Kolik to celé bude stát?

To je dobrá otázka! A pravděpodobně nejčastější. Odpověď je také poměrně komplikovaná. Zpravidla se v prvé řadě musíme potkat s myšlenkou koncepce celé svatby. Projít si co vše bude potřeba, konkrétní body a místa svatby. Je to také otázka preferencí. Někdo bude házet kytici, někdo naopak ne. V globálu však můžeme říct, že v základní variantě (svatební květina + korsáž) se můžeme odrazit zhruba od 1500 Kč. Vše samozřejmě záleží na skladbě květin a počtu květů. Kytice z pivoněk chvíli po sezóně bude samozřejmě finančně náročnější než kytice z levnějších sezónních květin. 

Jako první se vždy nezávazně potkáme a půjde-li to dobře, začneme pomalu domlouvat detaily. 

 

Musíte vidět/znát prostor, ve kterém se bude svatba konat?

Rozhodně ano. Většinu svatebních míst v okolí již samozřejmě známe. Pořád se však najdou nová či zcela předělaná svatební místa, která ještě nemáme v oku. Nastane-li taková situace, je nutné, aby si floristka svatební místo prohlédla, často totiž může vidět i věci, které zůstávají novomanželům skryty. 

 

Proč chcete vidět mé svatební šaty?

Pokud si to nepřejete, vyloženě nemusíme. Ale rádi bychom. Jak jste jistě pochopili z předchozích řádků, svatební floristika není izolovaná jednotka. Musí zapadnout se vším. S osobností novomanželů, s místem svatby, se stylem svatby a svatební šaty jsou bezesporu jednou z věcí, které tvoří svatební den. Zkušená floristka tedy pracuje i s takovouto informací. 

 

Nevím si rady se stylem svatby/barvou svatby.

I s takovými věcmi se občas setkáváme. A vlastně se tomu nedivíme. V době Pinterestu, Instagramu a nekonečné inspirace na internetu je to občas fuška. Nebojte. Moc rádi vám poradíme. Spolu to zvládne!

 

V případě zájmu o naše květinové služby nám prosím zavolejte na telefonní číslo +420 737 982 817, napište na email (radost@kvetiny1.cz) či na Facebook, kde se domluvíme na společném setkání. :-) 

Budeme se těšit! 

 

svatba-grunt  

 

 

svatba-gruntt

 

Slavobrána-grunt