Rozvoz květin pondělí až sobota.

Sada - Aby se nám lépe žilo

S naší sadou si zlepšíte "atmosféru" a navíc si to uděláte krásné! Prostě vše proto, aby se nám lépe žilo.

Skladem
529 Kč
Kategorie: Pokojové rostliny

Přinášíme vám sadu tří skvělých přírodních filtrů, které jsou nejen prospěšné, ale zároveň krásné.

 

Zelenec je velmi nenáročná rostlina, která zpravidla přežije jakoukoli „nestarost“. Dle vesmírné agentury NASA jde o jeden z nejlepších přírodních filtrů. Má rád světlo, polostín, nikoli však přímé slunce. Zálivka se zvyšuje s rostoucí teplotou, v zimě naopak snižujeme. Rostlinu můžeme i rosit, vyšší vlhkost není vůbec na škodu.

Květináč: průměr 12

Výška: 20-25 cm

 

Šplhavnice, stejně jako zelenec, má také velmi ráda světlé místo, s přímým sluncem se však moc dobře nesžívá. O něco lépe se naopak dokáže přizpůsobit tmavším místům, není to však nic, co by přímo milovala. Množství světla má vliv i na zbarvení listů. Při nedostatku světla zbarvení mizí. Zalévat by se měla pravidelně, mezi zálivkami by měla dobře proschnout svrchní vrstva, takže ji rozhodně nenecháváme stát ve vodě. Jestliže jí chcete udělat radost, můžete ji pravidelně porosit.

Květináč: průměr 12 cm

Výška rostliny: 20-30 cm

 

Zamiokulkas je další z řady absolutně nenáročných rostlin. Stejně jako její kolegyně, má ráda světlé místo a obejde se bez přímého slunečního záření. Jestliže rostlinku přelijete nebo ji zapomene zalít, není to žádná tragédie. Mírná zálivka může být jednou týdně v případě vyšších teplot, s poklesem teploty se interval prodlužuje třeba i na zálivku jednou za 2-3 týdny.

Květináč: průměr 14 cm

Výška rostliny: 50-70 cm

 

Balení obsahuje pouze rostlinky.

Fotografie jsou samozřejmě pouze ilustrativní. Každou rostlinu sami vybíráme a každá vypadá trochu jinak. To je příroda. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: